Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Siatki cieniujące

( ilość produktów: 15 )

Siatka cieniująca

Silny wiatr czy ostre słońce mogą skutecznie utrudnić odpoczynek w ogrodzie. Nie oznacza to, że musisz zrezygnować z czasu spędzonego na świeżym powietrzu i czekać, aż warunki pogodowe się poprawią. Istnieją bowiem skutecznie rozwiązania, dzięki którym będziesz mógł w pełni czerpać przyjemność z przebywania w przydomowej strefie wypoczynkowej. Zaliczają się do nich siatki maskujące, które możesz zamontować na ogrodzeniu lub balkonie. Znajdziesz je w asortymencie naszego sklepu, w wielu różnych rozmiarach i funkcjach przeznaczenia.

Siatka maskująca ? co to jest?

Przydomowy ogród pełni szereg różnych funkcji, dlatego jego aranżacja powinna być dobrze przemyślana. Najczęściej jest miejscem odpoczynku, służy do rekreacji oraz uprawy roślinności. Warto więc zadbać o to, abyś na przydomowej posesji czuł się bezpiecznie i komfortowo, a to czasami wymaga zainwestowania w dodatkowe akcesoria. Wśród nich praktyczny dodatek stanowią siatki maskujące, które wykorzystuje się jako ochronę przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi. To rodzaj maty z tworzywa sztucznego, którą montuje się na płocie, barierce oraz wszędzie tam, gdzie występuje nadmierne nasłonecznienie.

Maty ogrodzeniowe ? jak je wykorzystać?

Nasz asortyment obejmuje szeroki wybór siatek cieniujących, które różnią się od siebie wielkością, gęstością oczek oraz gramaturą. Mimo niepozornej konstrukcji akcesoria te znajdą szerokie zastosowanie w domu i ogrodzie. Możesz je wykorzystać jako:

  • osłona na płot przed sąsiadami,
  • zabezpieczenie upraw przed nadmiernym nasłonecznieniem, wiatrem lub opadami,
  • mata na balkon, chroniąca przed kurzem i zanieczyszczeniami z ulicy,
  • siatka ogrodzeniowa terenu rekreacyjnego,
  • dekoracyjna mata balkonowa lub tarasowa.

Oferowane akcesoria nie wymagają do montażu specjalnych umiejętności ani sprzętu. Matę ogrodzeniową wystarczy przymocować za pomocą opasek zaciskowych w wybranym przez siebie miejscu.

Osłona na ogrodzenie ? jaką wybrać?

W sprzedaży mamy siatki cieniujące, które spełniają najwyższe standardy jakości. Są odporne na czynniki zewnętrzne, wilgoć i promieniowanie UV, zapewniając skuteczną ochronę przez wiele lat. Oferowane osłony na ogrodzenie przepuszczają powietrze, dlatego zapewniają odpowiednią wentylację i temperaturę. Ich montaż nie wpłynie więc niekorzystnie na Twój komfort podczas odpoczynku na balkonie czy w ogrodowej strefie relaksu. Podczas wyboru siatki maskującej powinieneś przede wszystkim zwrócić uwagę na jej wielkość oraz dobrać stopień zacienienia w zależności od swoich potrzeb. Jeżeli więc zależy Ci na maksymalnym efekcie maskującym, zdecyduj się na osłonę na ogrodzenie o przepuszczalności 90%.

Zapraszamy do zakupu!

pixel