Huśtawki ogrodowe

( ilość produktów: 25 )

Huśtawki ogrodowe zapewnią tobie i twoim bliskim komfortowy wypoczynek na świeżym powietrzu. Drewniane i metalowe huśtawki ogrodowe to zdecydowany hit sezonu!

Huśtawki ogrodowe

Wybierz idealną dla siebie huśtawkę ogrodową: niewielką jednoosobową huśtawkę typu bocianie gniazdo, nieco większą huśtawkę dwuosobową lub dużą huśtawkę dla trzech i czterech osób. W ofercie posiadamy ponadczasowe huśtawki ogrodowe drewniane oraz nowoczesne huśtawki ogrodowe metalowe. Mogą zagościć w twoim w ogrodzie, na tarasie czy w ogródku działkowym. Huśtawki to, tuż obok leżaków i hamaków, jedne z najczęściej wybieranych akcesoriów ogrodowych. Korzystają z nich zarówno dzieci, jak i dorośli. Jeśli cenisz sobie wypoczynek na świeżym powietrzu, nie zapomnij o zakupie huśtawki!

Huśtawka ogrodowa - jak wybrać najlepszą?

W Sportservice znajdziesz różne modele huśtawek ogrodowych. W naszym asortymencie znajdują się wygodne i bezpieczne huśtawki ogrodowe dla dzieci: drewniane huśtawki kubełkowe i huśtawki z ławeczką. Mamy również wiszące huśtawki bocianie gniazda oraz huśtawki brazylijskie, które można zawiesić w pokoju lub na zewnątrz. Dla miłośników huśtania się i spędzania czasu na łonie natury polecamy huśtawki ogrodowe z daszkiem zapewniające przyjemny cień bez względu na porę dnia. W wybranych huśtawkach istnieje możliwość regulacji położenia oparcia i rozłożenia go do pozycji leżącej, dzięki czemu możesz sobie uciąć drzemkę lub wygodnie poczytać książkę.

Bezpieczne i wytrzymałe huśtawki ogrodowe

Warto nabyć nasze huśtawki ogrodowe z kilku powodów. Stelaż huśtawek metalowych jest odporny na uszkodzenia i pokryty powłoką zabezpieczającą przed rdzą. Na końcach nóg znajdują się antypoślizgowe końcówki, które zapobiegają przesuwaniu się. Drewniane huśtawki dla dzieci powstają z precyzyjnie wyszlifowanych elementów, co zapewnia bezpieczeństwo użytkowania. Huśtawki ogrodowe rozkładane znakomicie prezentują się z dołączonymi do zestawu poduszkami. Duże huśtawki wytrzymują obciążenie aż do 300 kg – bez problemu może korzystać z nich jednocześnie nawet kilka osób.

Huśtawka ogrodowa - zalety

Huśtawka ogrodowa jest wspaniałym elementem dekoracyjnym każdego ogrodu i tarasu. Mogą z niej korzystać dzieci i dorośli, spędzając wspólnie wolny czas. Bez względu na to, w jakim jesteś wieku, huśtanie się to świetny sposób na relaks i odprężenie się. Dzięki huśtawkom przestrzeń w ogrodzie jest znacznie lepiej zagospodarowana. Wiszący fotel perfekcyjnie wpasowuje się w wystrój tarasu, a huśtawki dopełniają aranżacje ogrodowe. Wraz z meblami ogrodowymi tworzą rewelacyjne miejsce do grillowania, organizowania przyjęć i zabawy z dziećmi.

Wybierz naszą huśtawkę ogrodową i ciesz się piękną pogodą. Nie zapomnij o innych dodatkach do ogrodu: trampolinach dla dzieci, żaglach przeciwsłonecznych czy parasolach ogrodowych.

Sprawdź też: akcesoria do grillowania akcesoria basenowe

pixel