Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Choinki sztuczne gęste

( ilość produktów: 104 )

Choinki sztuczne gęste

Idealnie gęsta choinka ma symetrycznie rozmieszczone pędy, dobrze osadzone igły, stożkowy kształt i zwartą koronę, dzięki czemu wygląda elegancko i kunsztownie. Wszystkie produkowane przez nas drzewka bożonarodzeniowe spełniają te kryteria, przez co do złudzenia przypominają swoje naturalne odpowiedniki. Marzysz o puszystej choince, która posłuży ci przez wiele sezonów? Sprawdź naszą bogatą ofertę i wybierz atrakcyjny produkt dopasowany do twoich potrzeb.

Choinka sztuczna bardzo gęsta ? świerk, sosna i jodła

Dostępne na Sportservice choinki inspirowane są naturą ? dbamy o to, aby każdy model miał odpowiednią długość pędów i optymalne odstępy pomiędzy igłami. W ofercie posiadamy świerki kaukaskie o regularnej, stożkowatej koronie i wspaniałym ciemnozielonym igliwiu; sosny himalajskie z nieznacznie wzniesionymi pędami i długimi igłami oraz jodły w białej odsłonie. Wszystkie egzemplarze wykonujemy bardzo starannie, dbając o każdy szczegół. Poszczególne rodzaje drzewek różnią się wielkością, odcieniami zieleni oraz rozmieszczeniem gałązek. Niektóre modele zawierają dodatkowo drobne dekoracje w postaci prawdziwych szyszek oraz ośnieżonych końcówek igliwia. Szczególną popularnością cieszy się gęsta choinka sztuczna 220 cm, idealna do ustawienia w przestronnym salonie lub jadalni.

Choinki sztuczne gęste na pniu i stojaku

Klasyczne, duże choinki mają rozłożyste pędy sięgające aż do samej ziemi, natomiast choinki na pniu są nieco bardziej zwarte, ale równie gęste. Gałęzie drzewek są stabilne i nie uginają się pod ciężarem świątecznych ozdób, przez co drzewka przez cały czas zachowują swój wygląd uzyskany tuż po ich rozłożeniu. Zarówno tradycyjne choinki jak i wersje na pniu występują w różnych rozmiarach i wielu wersjach kolorystycznych, dlatego bez problemu wybierzesz odpowiednie dla siebie drzewko. Poczuj świąteczny klimat i udekoruj swój dom piękną choinką marki Springos. Zapraszamy!

pixel