Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Żarówki LED

( ilość produktów: 17 )

Żarówki i lampy LED to oświetlenie przyszłości zużywają o 90 % mniej prądu oraz mają większą żywotność w stosunku do tradycyjnego oświetlenia.

Światło LED

Źródła światła w technologii LED są idealnym zamiennikiem dla tradycyjnej żarówki żarnikowej czy halogenowej, są przede wszystkim energooszczędne, trwałe i praktyczne, dzięki zastosowaniu uniwersalnych gwintów i trzonków typu E27, E14, G9 oraz wielu innych możemy je z łatwością dopasować do każdej lampy którą posiadamy w swoim gospodarstwie domowym.

Wybór parametrów oświetlenia

Technologia oświetleniowa Led umożliwia nam również odpowiedni dobór natężenia światła oraz barwy która w tym przypadku może być ciepła, naturalna lub zimna. Żarówka LED idealnie dobrana i dopasowana do naszego otoczenia w dużym stopniu wpływa na nasze samopoczucie oraz zdrowie.

Bezpieczne oświetlenie LED

Kolejną bardzo ciekawą cechą na którą trzeba zwrócić uwagę jest bardzo niska emisja ciepła. Jest to cecha za sprawą której znacząco zwiększa się wytrzymałość samej żarówki oraz poprawia się ogólne bezpieczeństwo jej zastosowania. Ma to szczególny wpływ np. w lampkach nocnych z elementami plastikowymi, czy elementach oświetleniowych w pobliżu dzieci gdyż w znaczny sposób zmniejsza się ryzyko nieumyślnego poparzenia.

pixel