Świetlówki LED

( ilość produktów: 2 )

Zamień tradycyjne świetlówki na świetlówki LED by i zaoszczędź pieniądze! Świetlówki LED nie potrzebują czasu na nagrzanie się, a ponadto zużywają mniej prądu.

Świetlówki LED Idealny zamiennik tradycyjnych świetlówek liniowych, to również lepsze światło i mniejsze zużycie prądu.

Tradycyjna świetlówka liniowa jest to lampa elektryczna występująca najczęściej w kształcie rury wypełnionej parami rtęci i argonu, do zasilania niezbędny jest tutaj układ stabilizacyjno-zapłonowy tzw (starter). W przypadku nowej technologii świetlówek LED żaden dodatkowy układ startowy nie jest wymagany, świetlówka taka zapala się w mgnieniu oka i nie potrzebuje dodatkowego czasu na rozgrzanie się.

Bezpieczne oświetlenie

Ze względu na brak szkodliwych substancji w procesie produkcji oświetlenie to jest dużo bardziej bezpieczne i przyjazne środowisku. Jeżeli posiadasz lampy z tradycyjnymi świetlówkami w swoim gospodarstwie domowym z łatwością możesz wymienić je na nowe w technologii LED gdyż są one kompatybilne i występują w takich samych wielkościach i wymiarach.

Świetlówki LED

to również bardzo duża oszczędność energii dzięki niewielkiemu zapotrzebowaniu na prąd można sporo zaoszczędzić w stosunku do oświetlenia tradycyjnego typu.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 770 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-23
Bardzo szybka realizacja zamówienia
2024-06-23
Polecam. szybko i wszystko zgodnie z zamówieniem
pixel