Hantle i odważniki

( ilość produktów: 33 )

Wykorzystaj hantle do treningu różnych partii ciała. W Sportservice znajdziesz ciężarki heksagonalne o różnych wariantach wagowych i kolorystycznych.

Hantle to jedne z najpopularniejszych akcesoriów sportowych. Trudno się temu dziwić, w końcu ciężarki są poręczne, można je wykorzystać do różnego rodzaju ćwiczeń i wygodnie przechowywać nawet w mieszkaniu o niewielkim metrażu. Taki praktyczny sprzęt zawsze ma się pod ręką i można z nim wykonać trening w domu lub w plenerze. W Sportservice kupisz hantle do ćwiczeń w bardzo atrakcyjnych cenach. Sprawdź, co oferujemy i wybierz model dopasowany do swoich planów treningowych.

Trening siłowy z ciężarkami

Domowe siłownie zyskują coraz większą popularność. Niewiele dziś potrzeba, by móc ćwiczyć w zaciszu własnego domu: wystarczy dobra, antypoślizgowa mata do ćwiczeń, roller do rozgrzewki i rozciągnięcia mięśni po wysiłku oraz oczywiście ciężarki. To dzięki nim wzmocnisz mięśnie ramion, barków i pleców, spalisz zbędne kalorie oraz poprawisz kondycję. Rodzaj hantli należy dopasować do własnych możliwości i poziomu wytrenowania. Oferujemy zarówno ciężarki o stałym obciążeniu, jak i hantle regulowane, w tym:

  • hantle 1 kg,
  • hantle 1,5 kg,
  • hantle 2 kg,
  • hantle 2,5 kg,
  • hantle 4 kg,
  • hantle  5kg,
  • hantle 10 kg,
  • hantle 15 kg,
  • hantle 20 kg.  

Dla osób początkujących polecamy zakup akcesoriów o niewielkim obciążeniu, w celu uniknięcia niepotrzebnych kontuzji. W miarę wzrostu poziomu wytrenowania obciążenie można stopniowo zwiększać. Jeśli planujesz dłuższą przygodę z hantlami bądź chcesz ćwiczyć wiele partii mięśni, może przydać ci się hantel regulowany. Pozwala on na dopasowanie ciężaru obciążenia do wybranego obszaru ciała i posiadanej siły mięśniowej. Jeden produkt posłuży więc na znacznie dłużej, co oznacza dodatkowe korzyści finansowe.

Dla kogo polecany jest trening z hantlami?

Ćwiczenia z hantlami polecane są zarówno mężczyznom, jak i kobietom. Swoją uniwersalność ciężarki zawdzięczają rozmaitym wagom, wygodnym rękojeściom i prostocie wykonywanego treningu z ich udziałem. Bez tych wszechstronnych narzędzi sportowych nie mogłaby obyć się żadna siłownia czy sala fitness. Teraz z naszą pomocą możesz je mieć także w domu. Płeć, wiek czy krótki staż treningowy nie będą dla ciebie żadną przeszkodzą!

Zalety ćwiczeń z hantlami

Budowanie siły mięśniowej na hantlach jest całkiem proste. Regularne trenowanie z obciążeniem powoduje mikrouszkodzenia mięśni, które następnie regenerują się. Dzięki temu zyskujesz większą siłę, wzrasta wytrzymałość i elastyczność mięśni oraz smukleje sylwetka. Inny sprzęt siłowy, który również działa na zasadzie obciążenia to tzw. kettlebell, czyli odważnik o wyglądzie kuli armatniej z uchwytem. Jak wykorzystać ciężarek podczas ćwiczeń? Wykonuj nim różne typy ruchów: odpychanie, przyciąganie, przenoszenie i wychylanie. Najlepsze efekty będą widoczne przy zróżnicowanym treningu, który obejmuje różne rodzaje ćwiczeń.

Koniecznie sprawdź nasze hantle do ćwiczeń. Oferujemy hantle z wypełnieniem bitumicznym oraz ciężarki neoprenowe z wypełnieniem stalowym. Uzupełnij swój domowy sprzęt siłowy i ciesz się udanym treningiem każdego dnia!

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 473 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-22
Jestem zadowolony.
2024-05-22
NIE MAM UWAG
pixel