Grzybki mocujące

( ilość produktów: 2 )

Grzybki do trampolin służą do prawidłowego montażu siatki ochronnej. Wybierz zestaw uniwersalnych grzybków, którymi zabezpieczysz każdy model trampoliny.

Solidne grzybki do trampolin

Każda trampolin posiadająca siatkę wewnętrzną powinna być wyposażona w grzybki mocujące siatkę. Są to bardzo proste akcesoria, które nakłada się na wierzch słupka do trampoliny. Każdy grzybek do trampoliny posiada uchwyt do mocowania siatki, aby ta była solidnie naciągnięta i nie spadała. Co więcej, każdy grzybek do mocowania siatki trampoliny zabezpiecza wnętrze rurki przed wlewaniem się wody deszczowej, a to zapobiega ewentualnym korozjom.

Grzybki do trampolin wykonane są z tworzywa sztucznego, które jest grube i trwałe. Oczywiście powierzchnia jest gładka i nie posada żadnych zadziorów. Sprzedawane przez nas modele pasują na rurki o średnicy 25 mm i umożliwiają montowanie siatki za pomocą pasków montażowych. Oferujemy grzybki do trampoliny w zestawach po 6 lub 8 sztuk. Grzybki przeznaczone są oczywiście do montażu siatki wewnętrznej.

Grzybek do trampoliny – zalety

Zakupione w naszym sklepie grzybki do mocowania siatki trampoliny umożliwiają szybki i bardzo prosty montaż trampoliny ogrodowej. Wystarczy na zamontowane słupki do siatki trampoliny nałożyć grzybki i zapiąć do nich, za pomocą tasiemek siatkę ochronną. Przy tym nie są wymagane żadne dodatkowe narzędzia. Grzybki są gładkie i bezpieczne w użytkowaniu. Zabezpieczają przed ewentualnym uszkodzeniom ciała w razie upadku na rurkę, jak również chronią przed napływem wody deszczowej do wnętrza rurek.

Wybierając grzybki na trampolinę w naszym sklepie, zyskujecie pewność wysokiej jakości, szybkiej wysyłki i bardzo atrakcyjnej ceny, co podczas naprawy lub budowy nowej trampoliny jest bardzo ważne!

Jeżeli planujecie naprawę swojej trampoliny, to zachęcamy również do zapoznania się z innymi akcesoriami takimi jak sprężyny do trampolin, siatki ochronne, maty do skakania, a także pianki ochronne na słupki. Dzięki naszym akcesoriom do trampolin, bez trudu dokonacie ich napraw i ewentualnych modernizacji. Jeśli jednak zdecydujecie się na zakup nowej trampoliny, to koniecznie zapoznajcie się z naszymi kompletnymi zestawami trampolin ogrodowych w atrakcyjnych cenach!

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 528 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-28
Szybko i sprawnie, bez zarzutu
2024-05-28
Dziękuję
pixel