Siatka do trampoliny zewnętrzna

( ilość produktów: 6 )

Siatki zewnętrzne zapewniają bezpieczeństwo wszystkim użytkownikom trampolin. Wyposaż się w siatkę zewnętrzną, aby zmniejszyć ryzyko kontuzji podczas skakania.

Siatka do trampoliny

Siatka do trampoliny poprawia bezpieczeństwo i zapobiega wypadnięciu dziecka poza matę w czasie zabawy. W ofercie Sport Service znajdziesz wysokiej jakości siatki do trampolin, które ochronią twoją pociechę przed urazami i niepoprawnym użytkowaniem trampoliny. Oferujemy wytrzymałe i solidne siatki zewnętrze i wewnętrzne na trampoliny o różnych rozmiarach. Jeśli potrzebujesz wymienić swoją starą siatkę na nową, z pewnością znajdziesz u nas pasujący model. Sprawdź i przekonaj się sama!

Siatka na trampolinę szyta na miarę

W czasie zabawy na trampolinie łatwo o stracenie równowagi i wypadnięcie, dlatego stosowanie siatek zewnętrznych i wewnętrznych jest polecane zwłaszcza w przypadku małych dzieci. Materiał, z którego wykonane są siatki - PE Terylen - to tworzywo sztuczne odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, promieniowanie ultrafioletowe oraz uszkodzenia mechaniczne. Zawężone pole do odbijania się pozwala na bezpieczną zabawę, bez ryzyka wypadnięcia oraz zderzenia ze sprężynami.

Siatka ochronna do trampoliny - Dlaczego musisz ją mieć?

Zabawa na trampolinie jest spełnieniem marzeń praktycznie każdego dziecka. Nic więc dziwnego, że trampoliny i w tym sezonie cieszą się taką popularnością. Dzięki nim dzieci spędzają czas na świeżym powietrzu i są aktywne fizycznie. Skakanie i robienie fikołków na trampolinie to nie lada atrakcja, z której nie trzeba już korzystać w wesołym miasteczku, ale można ją przenieść do przydomowego ogrodu. Korzystanie z trampoliny będzie bezpiecznie i wygodne, jeśli będzie ona wyposażona we wszystkie niezbędne elementy. Jednym z najważniejszych jest siatka do trampoliny, która pełni funkcję asekuracyjną. Dlaczego warto montować siatki na trampoliny? Siatka ochronna do trampoliny:

  • zapobiega wypadnięciu malucha poza trampolinę nawet po mocnym wybiciu się na macie;
  • ułatwia złapanie równowagi;
  • uniemożliwia małym dzieciom wychodzenie poza trampolinę bez wiedzy rodziców.

Mocowanie siatki do trampoliny - Zasady montażu

Samo założenie siatki do trampoliny jest bardzo proste, ponieważ posiada ona klamry oraz zamek błyskawiczny, dlatego montaż i demontaż zajmie ci zaledwie kilka chwil. Siatkę można pozostawić na trampolinie na stałe, ponieważ niska lub wysoka temperatury oraz wilgoć nie powodują uszkodzenia produktu. Od góry splot siatki jest dodatkowo zszyty, a sam materiał zakłada się na wszystkie słupki, które znajdują się na trampolinie ogrodowej. Dzięki temu siatka do trampolin nie zsuwa się, nie zmienia położenia oraz pozostaje stabilna nawet wtedy, gdy korzysta z niej więcej niż jedna osoba.

Bezpieczne trampoliny ogrodowe tylko z siatką do trampolin

Siatki do trampolin są odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne, dlatego mogą być zamocowane na stałe. Oferujemy siatki w różnych rozmiarach, które można dopasować do trampolin dowolnej marki. Najpopularniejszy model to siatki do trampoliny 305 cm, ale w Sport Service posiadamy także produkty dla trampolin o innych średnicach np. 366 cm lub 460 cm. W zależności od wybranego modelu siatka montowana jest na 6, 8 i 10 słupkach. Zastosowanie zabezpieczenia w postaci siatki o ciasnym splocie pomaga zapewnić bezpieczeństwo w czasie użytkowania trampoliny.

Proponujemy zakup zarówno samej siatki do trampoliny, jak i zestawu składającego się z siatki na trampolinę i osłony na sprężynę, która zminimalizuje ryzyko otarć i stłuczeń podczas zabawy. Aby kompleksowo zadbać o trampolinę i przygotować ją do użytku po poprzednich sezonach, warto dodatkowo zaopatrzyć się w nową matę do trampoliny oraz niezbędne akcesoria do trampolin w postaci grzybków na słupki, sprężyn i pianek ochronnych na słupki.

Sprawdź też: hamaki oraz huśtawki

Zaufane Opinie IdoSell
4.86 / 5.00 515 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-05-27
OK
2024-05-27
Krzesła super. Przesyłka szybka
pixel