Trampoliny do ćwiczeń

( ilość produktów: 22 )

Trampoliny ogrodowe zapewniają niezwykła frajdę zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Wykorzystaj trampolinę do ćwiczeń lub zabawy i łap promienie słońca w ogrodzie! 

Trampoliny do ćwiczeń

W naszym sklepie zakupią Państwo kompletne trampoliny do ćwiczeń, które są profesjonalnymi i bezpiecznymi urządzeniami. Samo skakanie na trampolinie sportowej posiada bardzo wielu zwolenników i to nie tylko pośród najmłodszych, ale również i wśród osób dorosłych, a nawet sportowców. Dla jednych to świetna zabawa, dla innych sposób na spalenie kalorii jako alternatywa dla fitnessu. Jest to także forma aktywności ruchowej, która rozwija zmysły równowagi, poprawia koordynację i oczywiście dodaje gibkości. Zachęcamy więc do zapoznania się z naszymi produktami takimi jak trampoliny fit oraz z akcesoriami do nich, w skład których wchodzą sprężyny do trampolin, pianki ochronne na słupki, grzybki do mocowania siatki trampoliny oraz oczywiście batuty do skakania! Wszystkie te produkty są solidnie wykonane i gwarantują bezpieczeństwo podczas ćwiczeń na trampolinie sportowej.

Jak dobierać trampoliny fit?

Jak pewnie zdążyliście już zauważyć, większość trampolin, jakie można spotkać w przydomowych ogrodach, jest okrągłych. Jest to jeden z najpopularniejszych modeli, które bardzo często kupują klienci. Każda z trampolin sportowych posiada swój rozmiar. Oczywiście im większy wybierzemy rozmiar, tym więcej osób będzie mogło skakać na niej w tym samym czasie. I tak wybierając trampolinę sportową 8 FT, możemy mieć pewność, że skakać na niej może jedynie 2 osoby. Natomiast decydując się na zakup modelu 12 FT, to zwiększamy liczbę osób do 3. Oczywiście rozmiar ma duży wpływ na wytrzymałość produktu. Z tego względu nie można przeciążać trampoliny. Jeśli przewidujemy, że skakać będzie na niej większe grono osób to zdecydowanie lepiej postawić na trampolinę większą.

Trampolina sportowa i jak o nią dbać

Należy także pamiętać, że na wytrzymałość konkretnego modelu trampoliny wpływa sposób jej przechowywania oraz ochrona przed działaniem warunków atmosferycznych. Koniecznym jest więc sprawdzanie stanu trampoliny sportowej przed każdym sezonem. Wszelkie uszkodzone elementy, stwierdzone w trakcie oględzin, powinny być niezwłocznie wymienione na nowe. To akurat nie problem, ponieważ w Sportservice zakupicie wszystkie niezbędne akcesoria i części zamienne do trampoliny fit.

Warto również wiedzieć, że każda trampolina sportowa, na której będzie skakać dziecko, musi być wyposażona w siatkę zabezpieczającą. Nie wolno jej zdejmować, ponieważ brykająca pociecha może spaść na ziemię i zrobić sobie krzywdę.

W naszym asortymencie znajdziecie jedynie sprawdzone trampoliny oraz akcesoria do nich spełniające wszelkie normy jakości. Oferujemy szeroką gamę trampolin do ćwiczeń w przeróżnych rozmiarach. W Sportservice zakupicie trampoliny, których średnice zaczynają się od 245 cm, a kończą się na 435 cm.

Zachęcamy do zapoznania się także z innymi akcesoriami do ogrodu takimi jak leżaki ogrodowe, hamaki, huśtawki i parasole.

Zaufane Opinie IdoSell
4.87 / 5.00 770 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-06-23
Wszystko ok
2024-06-21
Polecam
pixel