Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Huśtawki bocianie gniazdo

( ilość produktów: 14 )

Duże i wytrzymałe huśtawki bocianie gniazdo to sposób na świetną zabawę dla dzieci i dorosłych. Na naszych huśtawkach można wygodnie leżeć, siedzieć i huśtać się.

Huśtawka bocianie gniazdo

Piękna pogoda sprzyja relaksowi w ogrodzie i wygrzewaniu się w ciepłych promieniach słońca w otoczeniu zieleni. To także doskonała okazja do spędzenia dnia w rodzinnym gronie. Aby urozmaicić dzieciom pobyt na świeżym powietrzu i zapewnić im wygodne warunki do wypoczynku, zainwestuj w huśtawkę bocianie gniazdo. To absolutny hit wśród wyposażenia dla najmłodszych, który nie traci na popularności.

Bocianie gniazdo ? huśtawka nie tylko do ogrodu

Na rynku znajdziesz wiele rodzajów bujaków, jednak żaden z nich nie może konkurować z bocianim gniazdem. Huśtawka ta ze względu na charakterystyczną konstrukcję jest nie tylko wygodna, ale też funkcjonalna. Można na niej siedzieć, leżeć i się kołysać, przez co dostarcza dziecku mnóstwo frajdy.

Huśtawka bocianie gniazdo może zostać przymocowana do stelaża lub gałęzi w ogrodzie. Świetnie sprawdzi się także jako efektowne uzupełnienie pokoju, zwłaszcza jeżeli wybierzesz model z dekoracyjnymi frędzlami. Możesz ją również zamontować na tarasie, a w razie konieczności przenieść w inne miejsce. Wszystko to zasługa łatwego montażu i bezproblemowego transportu.

Huśtawka bocianie gniazdo z oparciem czy bez?

Standardowe modele składają się z okrągłego siedziska oraz systemu sznurów do mocowania. Są dostępne w wariantach jedno lub kilkuosobowych, z których mogą korzystać nawet dorośli. Dla najmłodszych lepszym rozwiązaniem będą bujaki wyposażone w dodatkowe zabezpieczenia chroniące przed upadkiem. W tym przypadku sprawdzi się huśtawka bocianie gniazdo z oparciem, na której można się wygodnie rozsiąść. Będzie to też dobry wybór do pokoju, pełniąc funkcję wiszącego fotela.

Huśtawka ogrodowa bocianie gniazdo ? na co zwrócić uwagę?

Najważniejsze jest to, aby bujak był dopasowany do wieku, gdyż to gwarantuje jego bezpieczeństwo. Dla starszej pociechy idealna będzie klasyczna huśtawka ogrodowa bocianie gniazdo z plecionym lub zabudowanym siedziskiem. Gdy planujesz zamontować ją na zewnątrz, powinieneś wybrać model z nieprzemakalnych materiałów. Przy montażu huśtawki bocianie gniazdo z oparciem, zwróć także uwagę na wysokość. Warto ją zawiesić na poziomie dostosowanym do wzrostu malucha, aby umożliwić mu swobodną zabawę.

Huśtawka bocianie gniazdo ? jaką wybrać?

Kwestie wizualne są sprawą indywidualną, dlatego warto kierować się indywidualnymi preferencjami. W sprzedaży znajdziesz huśtawki bocianie gniazdo w bogatej gamie kolorystycznej i typach konstrukcji. Poszczególne modele zostały wyposażone w elementy ozdobne, takie jak frędzle czy kolorowe chorągiewki. To sprawia, że będą atrakcyjną dekoracją ogrodu, tarasu czy pokoju.

Gniazdo bocianie ? huśtawka dla dzieci i dorosłych

Oprócz modeli dziecięcych, w sprzedaży są również dostępne rodzinne bujaki bocianie gniazdoHuśtawki te charakteryzują się większą powierzchnią siedziska i dużą wytrzymałością na obciążenia. Dzięki nim będziesz mógł spędzić czas wspólnie z maluchem lub samemu odpocząć i przez chwilę wrócić wspomnieniami do okresu dzieciństwa. Oprócz tego w ofercie znajdziesz kilkuosobowe huśtawki bocianie gniazdo, idealne dla rodzeństwa i większej grupy rówieśników.

Zobacz również:

pixel